در آئین روز ملی محیط بان؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: 12:09 :: 1398/04/27
یگان حفاظت محیط زیست لرستان برتر کشور شد/ 3 محیط بان لرستانی نمونه کشوری شدند

در آئین گرامیداشت روز ملی محیط‌بان، یگان حفاظت محیط زیست لرستان برتر کشور شد و 3 محیط بانان لرستانی نمونه کشوری شدند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، در مراسم گرامیداشت روز ملی محیط بان که با حضور عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و محبت خانی فرمانده یگان حفاظت این سازمان در استان یزد برگزار گردید، یگان حفاظت محیط زیست لرستان عنوان برتر کشور را به خود اختصاص داد و 3 تن از محیط بانان لرستانی نمونه کشوری شدند.

در این مراسم که استاندار، مجمع نمایندگان و مقامات استان یزد نیز حضور داشتند، قاسم دلفانی به عنوان فرمانده نمونه یگان حفاظت محیط زیست کشور انتخاب و 3 محیط بان لرستانی نیز به عنوان محیط بان نمونه معرفی شدند.

این در حالی است که رستم احمدی، ابوذر حیدری و افشار کاوه، 3 محیط بان اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان بودند که با نظر سازمان حفاظت محیط زیست، به عنوان محیط بان نمونه کشور برگزیده و معرفی شدند.

در همین رابطه، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان به خبرنگار خبرگزاری موج، گفت: بی شک کسب این موفقیت ها مرهون جانفشانی پرسنل صف و ستاد حفاظت محیط زیست استان است، لذا این عناوین کسب نمی شد مگر با همدلی، همراهی، تلاش دلسوزانه و آگاهانه و مشارکت همه همکارانم در مجموعه اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان.

روز ملی محیط بان

کسب این موفقیت ها حاصل تلاش همه کارکنان حفاظت محیط زیست لرستان است

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، تصریح کرد: برنامه ریزی، تلاش شبانه روزی، همدلی و همکاری پرسنل، استفاده بهینه و حداکثری از توان محیط بانان، تشکیل گروه های ضربت جهت برخورد با متخلفین زیست محیطی، حضور فعال و مقتدرانه یگان حفاظت در مناطق تحت مدیریت به منظور جلوگیری از تخلفات زیست محیطی، برخورد قاطع و بدون اغماض با متخلفین و حضور در فعالیت های اجتماعی، همراهی برخی مسوولین استان و اعضای سمن های زیست محیطی، از دلایل اصلی کسب این موفقیت ها است که جا دارد از مجموعه همکارانم تقدیر و تشکر کنم. علی ایحال امیدواریم این روند رو به رشد همچنان ادامه داشته باشد و در سال های آینده نیز شاهد کسب چنین عناوینی در سطح کشور باشیم.

از همراهان محیط زیست لرستان تشکر می کنم

وی، همراهی نماینده ولی فقیه در لرستان، مدیریت ارشد استان و دستگاه قضا با اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان را از جمله نقاط قوت سازمانی برشمرد و گفت: جا دارد از حمایت های بی دریغ حضرت آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده معزز ولی فقیه در لرستان و امام جمعه محبوب خرم آباد، دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان، دکتر جعفر بدری رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد، روسای دادگستری ها و دادستان های شهرستان های استان و قضات عالیقدر که در پویایی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان مشارکت داشته اند، تقدیر و تشکر کنم.

گفتنی است آئین گرامیداشت روز ملی محیط بان، روز گذشته در استان یزد برگزار شد و طی آن، یگان حفاظت محیط زیست و 3 تن از محیط بانان لرستانی به عنوان نمونه کشوری معرفی شدند.

پاسخی بگذارید