با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: 17:31 :: 2019/06/26
احداث ۱۵۰ واحد مسکونی در پلدختر آغاز شد

با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، کلنگ احداث 150 واحد مسکونی جهت سیل زدگان پلدختر بر زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، ظهر امروز، کلنگ احداث ۱۵۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان پلدختر با حضور حجت الاسلام سیدرضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، احمد مرادپور معاون عمرانی استاندار لرستان و عبدالرضا بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی بر زمین زده شد.

حجت الاسلام سیدرضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رئیس شورای عالی زکات کشور، در این آیین کلنگ‌زنی که در روستای دمرود پلدختر برگزار شد، گفت: امروز با حضور جمعی از خیرین کشور در روستای دمرود عملیات ساخت ۱۵۰ واحد مسکونی توسط خیرین آغاز شد و این واحدها تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

۳ واحد آموزشی نیز در پلدختر احداث می شود
وی با ذکر این مطلب که خیرینی که متعهد ساخت منازل در مناطق سیل زده شده اند، از اقصی نقاط کشور هستند، اظهارکرد: علاوه بر این ۱۵۰ واحد مسکونی، ۳ واحد آموزشی نیز ساخته می‌شود که ۲ واحد آن توسط رئیس اصناف تهران احداث خواهد شد..
واحدهای احداثی پلدختر تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسند

تقوی با اشاره به اینکه واحدهای مسکونی تا پایان سال تحویل آسیب دیدگان از سیل می‌شود بر لزوم حضور خیرین در مناطق سیل زده استان لرستان تاکید و تصریح کرد: خیرین برای ساخت این واحدها ۲ میلیارد تومان هزینه خواهند کرد.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ضمن تقدیر از سخاوتمندی مردم در جریان سیل اخیر، تصریح کرد: بنابر گزارش هلال احمر در ماه مبارک روزانه یک میلیارد تومان به حساب هلال احمر واریز می‌شد این در حالی است که در جریان سیل در کشور مردم ۴۰۰ میلیارد تومان به هلال‌احمر کمک کردند.

وی با ذکر این مطلب که در زلزله کرمانشاه مردم پلدختر به یاری زلزله‌زدگان رفتند، تصریح کرد: در مقابل نیز مردم کرمانشاه در سیل لرستان به کمک سیل‌زدگان شتافتند و با مشارکت خود، بخشی آلام مردم را تسکین دادند.

گفتنی است صبح امروز، حجت الاسلام سیدرضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی به منظور بازدید از مناطق سیل زده لرستان و شرکت در آیین کلنگ زنی احداث ۱۵۰ واحد مسکونی جهت سیل زدگان پلدختر وارد خرم آباد شد.

پاسخی بگذارید