واکنش ها ادامه دارد؛
گروه: سیاسی
تاریخ: 18:04 :: 2019/06/15
واکنش نزدیکان احمدی نژاد به انتشار خبر خودکشی عبدالرضا داوری

پلیس پایتخت و برخی نزدیکان احمدی نژاد، به انتشار خبر خودکشی عبدالرضا داوری واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، برخی چهره های سیاسی نزدیک به محمود احمدی نژاد، به انتشار خبر خودکشی عبدالرضا داوری واکنش نشان دادند.

این در حالی است که از ساعاتی پیش، خبر خودکشی عبدالرضا داوری در رسانه‌ ها مطرح شده است.

محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی دولت اسبق در واکنش به انتشار این خبر، گفت: من ارتباطی با این‌ها ندارم، پس نمی‌توانم خبری داشته باشم.

در همین حال، علی اکبر جوانفکر از مباشرین و همراهان رئیس جمهور اسبق نیز به خبرآنلاین، گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم.

بهمن شریف زاده از روحانیون نزدیک به احمدی نژاد نیز با بیان اینکه این خبر را به نقل از رسانه‌ها شنیده است از اصل این خبر اظهار بی اطلاعی کرد و مرتضی تمدن از اطرافیان احمدی نژاد هم در مقابل سوالی درباره خودکشی داوری سکوت اختیار کرد.

داوری به منزل منتقل شده است
محمد محمدی مدیر هماهنگی داوری اما در گفت‌وگو با ایرنا ضمن رد خبر خودکشی داوری گفت: آقای داوری بامداد امروز به دلیل بیماری دیابت در بیمارستان بستری و هم اکنون به منزل شخصی خود منتقل شده است.
حال عمومی داوری خوب است

در این میان بهرام مفاخری از دوستان نزدیک داوری ضمن رد خبر خودکشی دوست خود، گفت: حال عمومی عبدالرضا داوری خوب است.

پلیس: تاکنون خبر خودکشی عبدالرضا داوری  دریافت نشده

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت نیز در خصوص شایعه خودکشی عبدالرضا داوری ساعاتی پیش اعلام کرد: با بررسی‌های صورت گرفته تاکنون خبری در این رابطه دریافت نشده است.

گفتنی است طی چند روز گذشته، الهام سلمانی همسر عبدالرضا داوری در شبکه اجتماعی توئیتر مطالبی ذکر کرده که در آن اتهاماتی متوجه مجری برنامه اینترنتی اتاق شیشه ای است.

پاسخی بگذارید