انتقاد امام جمعه رومشکان به عملکرد علی یاور عزیزپور؛
گروه: ورزشی
تاریخ: 21:26 :: 2019/05/25
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از پشت میز مدیریت می کند

امام جمعه رومشکان در سخنانی، از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان لرستان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حجت الاسلام فاطمی نیا امام جمعه رومشکان با انتقاد از عملکرد علی یاور عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، گفت: آقای مدیرکل فکر کرده می شود با پشت میز نشینی آن هم در حوزه ورزش و جوانان مدیریت کرد.

امام جمعه رومشکان، افزود: عزیزپور نه تنها طی یکسال گذشته به رومشکان سفر نکرده بلکه نسبت به دو حوزه مهم ورزش و جوانان این شهر بی اعتنا است.

وی ادامه داد: اینکه مدیرکل پشت میز نشین نه به شهر رومشکان سفر می کند، نه ورزشکاران و جوانان فعال در هیات های ورزشی را به مسابقات و همایش های استان دعوت می کند و نه بودجه درخور توجهی به رومشکان اختصاص می دهد، نشان دهنده چیست ؟!.

سرانه فضای ورزشی رومشکان تاسف بار است

فاطمی نیا، تصریح کرد: سرانه فضای ورزشی سرپوشیده در رومشکان ۶ سانتیمتر و سرانه فضای ورزشی برای سالن های رو باز ۲۲ سانتیمتر است. لذا مدیرکل ورزش و جوانان استان باید پاسخگو باشد که آیا این میزان سرانه در مقایسه با سایر شهرها یکسان است یا اختلافی فاحش دارد و تاسف بار است. البته باید گفت که رومشکان یکی از شهرهای کشور است که سرانه ورزشی آن از نرم کشوری و حتی استانی پائین تر است.

حل مشکل ورزش و جوانان رومشکان در دستور کار ورزش و جوانان لرستان قرار گیرد

امام جمعه رومشکان با انتقاد از عملکرد ورزش و جوانان لرستان، هشدار داد و گفت: این میزها امانتی از سوی مردم به مسوولین است، لذا حل مشکلات حوزه ورزش و جوانان باید در دستور کار این اداره کل قرار گیرد و مدیرکل ورزش و جوانان لرستان باید بداند با پشت میز نشینی، کارها پیش نخئاهد رفت.

پاسخی بگذارید