شهره لرستانی:
گروه: اجتماعی
تاریخ: 16:41 :: 1398/01/24
از مدیرعامل هلدینگ گلرنگ برای کمک 15 میلیارد تومانی به مناطق سیل زده تشکر می کنم

شهره لرستانی در گفت‌و‌گو با شاپورخواست، از کمک 150 میلیارد ریالی گروه صنعتی گلرنگ به مناطق سیل زده لرستان و خوزستان خبر داد.

به گزارش شاپورخواست، شهره لرستانی نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به شاپورخواست، گفت: به عنوان یک لرستانی وظیفه داشتم که در کنار مردم سیل زده شهر و دیارم باشم اما این همراهی تنها معطوف به لرستان نیست و صبح فردا عازم خوزستان خواهم شد.

لرستانی، افزود: تنها سرمایه من در این دنیا دوستان خوبی است که همواره الطافشان راهگشا بوده، خانم عاطفه موسوی مدیر روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ نیز جزو دوستانی است که همیشه در امور خیر پیش قدم هستند، لذا چند روز پیش خبر دادند که دکتر مهدی فضلی مدیرعامل هلدینگ گلرنگ قصد دارد تا مبلغ 150 میلیارد ریال جهت کمک به مردم مناطق سیل زده استان‌های لرستان و خوزستان پرداخت کند که جا دارد از نیک اندیشی جناب آقای فضلی، خانم موسوی و مجموعه عظیم گلرنگ تقدیر و تشکر کنم.

15 میلیارد تومان میان مردم سیل زده لرستان و خوزستان تقسیم می شود

این بازیگر سینمای ایران، تصریح کرد: گروه صنعتی گلرنگ تاکنون 150 میلیارد ریال معادل  پانزده میلیارد تومان تامین اعتبار کرده که نیمی از این میزان، به هم استانی های عزیزم در لرستان اختصاص خواهد یافت و مابقی تقدیم مردم شریف و سیل زده خوزستان خواهد شد.

هدف، کمک به مردم سیل زده است

لرستانی، تاکید کرد: من یک هنرمند مستقل هستم و به هیچ نهاد یا ارگانی وابستگی ندارم. تنها برنامه ام در شرایط کنونی تامین مایحتاج و نیازهای مردم سیل زده با استفاده از نام و نشانی است که به واسطه زحمات چندین ساله و عنایت همیشگی مردم به دست آورده ام، لذا قصد کرده ام همین اعتبار مردمی را در راه خدمت به هم‌نوعان و هم استانی ها و هموطنانم خرج کنم.

تجربه کمک رسانی به زلزله زدگان بم را دارم

وی افزود: البته این تجربه اول نیست و در زلزله بم، زمانی که در موسسه هنرمندان پیشکسوت بودم هم خیل کمک های مردمی جذب شد و به مناطق زلزله زده ارسال شد.

از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد

شهره لرستانی، گفت: امیدوارم برنامه ریزی ها به گونه ای رقم بخورد که مشکلات مردم سیل زده برطرف شده و شرایط عادی در استان های درگیر برقرار شود. به هر حال من هم مثل خیلی از مردم کشورمان از این حادثه تلخ و ویرانگر ناراحتم و هر چه در توان داشته ام را به‌کار گرفته ام تا گوشه ای از این بار بزرگ را به سر منزل مقصود رسانده باشم.

گفتنی است شهره لرستانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، از چندی پیش در راس هیاتی وارد لرستان شد و از مناطق سیل زده به ویژه شهرستان پلدختر دیدن کرد و تا ساعاتی دیگر، عازم استان خوزستان خواهد شد.

پاسخی بگذارید