دقایقی پیش؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۸:۱۱ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور وارد خرم آباد شد

دقایقی پیش، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور وارد فرودگاه خرم آباد شد و مورد استقبال رسمی استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دقایقی پیش با ورود به فرودگاه خرم آباد، مورد استقبال رسمی استاندار لرستان، معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان قرار گرفت.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به لرستان، با حضور در گلزار شهدای خرم آباد به مقام والای شهدا ادای احترام خواهد کرد و به دیدار با آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد خواهد رفت.

برنامه سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به لرستان اعلام شد

از برنامه های سفر سورنا ستاری به لرستان، بازدید از پارک علم و فناوری استان، بازدید از خانه حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی، بازدید مراکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان و شرکت در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی استان است.

معاون علمی رئیس جمهور به بروجرد نیز سفر خواهد کرد

همچنین، امروز با حضور معاون علمی رئیس جمهور، مرکز نوآوری و شکوفایی شهرستان بروجرد به بهره برداری خواهد رسید و ستاری، ضمن بازدید از طرحهای دانش بنیان این شهر، با اعضای هیات علمی دانشگاه آیت الله بروجردی دیدار و گفتگو خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)