برگی از جشن چهل سالگی انقلاب در لرستان؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: 11:34 :: 2019/02/02
بهمن ۹۷، ماهی که به ۲۰۸ روستا و ۱۳۶ واحد صنعتی لرستان گازرسانی شد

در نخستین روز از جشن چهل سالگی انقلاب، به 208 روستا و 136 واحد صنعتی لرستان گازرسانی شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، در نخستین روز از دهه فجر و در مراسمی با حضور سید موسی خادمی استاندار لرستان، محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان و جمعی از مردم، مسوولین و اصحاب رسانه استان، طرح گازرسانی به ۲۰۸ روستا و ۱۳۶ واحد صنعتی لرستان به بهره برداری رسید.

در این مراسم که به مناسبت چهل سالگی انقلاب در دهستان کاکاشرف خرم‌آباد برگزار شد، سخنرانان، جزئیات طرح‌های انجام شده و پروژه‌های در دست اقدام را برشمردند و در پایان، مشعل گاز مسجد این دهستان به نیابت از سایر پروژه‌ها، به صورت نمادین روشن شد.

۱۷۰۶ خانوار روستایی، امروز از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان، پیش از آئین بهره برداری از این طرح‌ها، در سخنانی، گفت: خوشحال و خرسندیم که در چهل سالگی انقلاب شکوهمند ملت ایران، در مراسمی اینچنین گرد هم جمع شده‌ایم تا ۱۷۰۶ خانوار روستایی ۲۰۸ روستا و ۱۳۶ واحد صنعتی دیگر در استان را از نعمت گاز بهره مند سازیم و این چیزی نیست جز انجام وظیفه و خدمت به مردم.

غلامرضا لطفعلیان

از امروز، مردم ۵۳ روستا و مالکین ۴۰ واحد صنعتی خرم‌آباد از نعمت گاز بهره مند شدند

وی، افزود: از امروز، ۵۳ روستای خرم‌آباد و ۴۰ واحد صنعتی خرم‌آباد نیز از نعمت گاز بهره مند خواهند شد که افتخار آن را باید به پای نظام نوشت و آن را وظیفه، خدمت و یادگاری از خادمین مردم در شرکت گاز لرستان دانست.

شرکت گاز لرستان در سال ۹۷ به ۴۲۰ روستا و ۲۳۷ واحد صنعتی گازرسانی کرده است

لطفعلیان، تصریح کرد: بر خود می‌بالم که در عمر یکساله مدیریت بر شرکت گاز لرستان، توانستم با ممد از خداوند متعال و همت و تلاش شبانه روزی کارکنان اداری و فنی این شرکت، تنها در سال ۹۷، به ۴۲۰ روستا و ۲۳۷ واحد صنعتی استان خود «لرستان» گازرسانی کنم، لذا از این بابت خدای بزرگ را شاکرم و امیدوارم که این وظیفه، خرسندی مردم را در پی داشته باشد.

گازرسانی به ۳۳۰ روستای لرستان در سال ۹۸

مدیرعامل شرکت گاز لرستان، تصریح کرد: طرح گازرسانی به ۳۳۰ روستای لرستان در سال ۹۸ نیز در دستور کار این شرکت است که امیدواریم در موعد مقرر انجام شده و موجبات خوشحالی جامعه روستایی و در نهایت توسعه استان لرستان را فراهم آورد.

سید موسی خادمی گازرسانی به روستاهای لرستان

گفتنی است در این مراسم، یکی از روستائیان در سخنانی، به نمایندگی از اهالی دهستان کاکاشرف، بخشی از مشکلات و کمبودهای منطقه را با استاندار لرستان در میان نهاد و در ادامه محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی به مشکلات پیش روی مردم اشاره و در پایان، سید موسی خادمی جهت رفع بخشی از مشکلات مطروحه، دستور پیگیری صادر کرد.

انتهای پیام/

عکس و خبر: گلناز کمالوند

پاسخی بگذارید