نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در گفت‌و‌گو با شاپورخواست:
گروه: اقتصادی
تاریخ: 23:23 :: 2018/12/10
یک شرکت توسعه فراگیر در لرستان تاسیس می‌شود

حسین سلاح‌ورزی در گفت‌و‌گو با شاپورخواست، از تاسیس یک شرکت توسعه فراگیر در لرستان خبر داد.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار شاپورخواست، از برگزاری همایش رهیافتی نو برای توسعه لرستان با حضور ۶۰۰ مدیر و نخبه لرستانی خبر داد و گفت: این گردهمایی، سرآغازی نو برای توسعه سرزمین مفرغ و بلوط و حماسه است.

حسین سلاح‌ورزی، گفت: عصر امروز، نشستی تحت عنوان «همایش رهیافتی نو برای توسعه لرستان» در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد که در آن، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، دکتر خدائیان معاون قوه قضائیه، دکتر شاکرمی معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی، استاندار لرستان، جمعی از اعضای مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی و حدود ۶۰۰ مدیر، نخبه و فعال اقتصادی لرتبار حضور داشتند.

رئیس اتاق بازرگانی لرستان، ادامه داد: در این گردهمایی که لرستانی‌های مقیم تهران نیز حضور داشتند، ۶ نفر از نخبگان و اندیشمندان دانشگاهی به ایراد سخن پرداختند.

همایش رهیافتی نو برای توسعه استان لرستان

برای توسعه لرستان، کارگروه‌های تخصصی تشکیل می‌شود

سلاح‌ورزی، تصریح کرد: در این نشست ۵ ساعته مقرر شد تا ضمن تداوم برگزاری، کارگروه‌هایی تخصصی تشکیل شود تا در آن، با نگاهی توسعه گرایانه، برنامه‌هایی جامع برای رشد و توسعه همه جانبه لرستان و طرح‌های سرمایه گذاری قابل اجرا مورد بررسی قرار گیرند.

رهیافتی نو برای توسعه استان لرستان

یک شرکت سرمایه گذاری توسعه فراگیر در لرستان تاسیس می‌شود

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، گفت: همچنین در این جلسه که نماینده معزز رهبری و نمایندگان سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه حضور داشتند مقرر شد تا یک شرکت سرمایه گذاری توسعه فراگیر در لرستان تاسیس گردد.

گفتنی است عصر امروز، همایش رهیافتی نو برای توسعه استان لرستان، در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

 

انتهای پیام/

گلناز کمالوند

پاسخی بگذارید