شوک سونی به هواداران؛
تاریخ: ۰:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
شرکت سونی از سورپرایز خود رونمایی کرد

شرکت سونی، هواداران را سورپرایز کرد.

پایگاه خبری شاپورخواست، چند روز پیش خبری در مورد شرکت سشرکت سونیونی منتشر شد که نشان می داد این شرکت قصد دارد کاربران خود را سورپرایز کند و امروز از این سورپرایز رونمایی کرد. این شرکت بالاخره به کاربران PSN اجازه می دهد تا نام کاربری آنلاین خود را به دلخواه انتخاب کنند.

رونمایی از سورپرایز شرکت سونی

بعد از سال ها که صحبت در مورد تغییر نام کاربری در فضای آنلاین بود و سونی بالاخره از این ویژگی برای کاربران خود رونمایی کرد و این شرکت اعلام کرده است که به زودی این قابلیت را برای کاربران فعال خواهد کرد. اولین تغییر نام برای کاربران مجانی خواهد بود. بعد از این کاربر به ازای هر تغییر باید ۱۰ دلار پرداخت کند و اگر کاربران پریمیوم پلی استیشن باشد این مبلغ ۵ دلار خواهد بود. این قابلیت از اوایل سال ۲۰۱۹ برای تمام کاربران PS4 قابل استفاده خواهد بود.

شما این انتخاب هم خواهید داشت که همون آی دی سابق خود انتخاب کنید و از آن استفاده کنید. شرکت سونی اعلام کرده است که زمانی که شما نام خود را تغییر دهید و آن را ثبت کنید ، دیگر راه برگشتی نخواهید داشت.

مشکلات قابلیت جدید شرکت سونی

مهم تر از همه ، شاید هر بازی ای این نام کاربری جدید شما را شناسایی نکند. بازی هایی که بعد از تاریخ یک آپریل سال ۲۰۱۸ منتشر شده اند با نام کاربری جدید شما مشکلی نخواهند داشت ولی بعضی از بازی های قدیمی به دلیل عدم شناسایی این نام کاربری با خطا مواجه خواهند شد. البته این موضوع را هم اشاره کنیم که شرکت سونی این دسترسی را هم به شما ارائه می کند که از نام کاربری خود استفاده کنید و این موضوع بستگی به بازی مورد نظر دارد.

شرکت سونی از سورپرایز خود رونمایی کرد

رونمایی دیرهنگام قابلیت جدید

به نظر ما این قابلیت شرکت سونی باید خیلی وقت پیش به این برنامه اضافه می شد زیرا شرکت مایکروسافت این قابلیت حدودا ۱۰ سال پیش به سیستم های Xbox اضافه کرد. اگرچه شرکت سونی سیاست احتیاط را پیش گرفت چون باید تمام هزینه های این موضوع را درنظر می گرفت. حالا به نظر می رسد که شرکت با این اقدامات جدید تلاش می کند تا بهترین بستر را برای کاربران خود عرضه کند تا آنها بتوانند در فضای خوب از گیم ها استفاده کنند.

پاسخی بگذارید